Damf Inwestycje S.A. (dalej: „Spółka”) informuje, że w dniu 17.11.2020 r. otrzymała informację o podjęciu przez zarząd Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A., na wniosek Spółki, uchwały nr 889/2020 w sprawie wznowienia obrotu na rynku NewConnect akcjami spółki DAMF INWESTYCJE S.A.

Zarząd DAMF INWESTYCJE S.A. z siedzibą w Płocku, w związku przedłużającą się procedurą połączenia Spółki ze spółką ELKOP SE z siedzibą w Płocku zgodnie z Planem Połączenia z dnia 30 kwietnia 2020r złożył wniosek do Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. o odwieszenie obrotu akcjami Spółki.

W dniu dzisiejszym Zarząd GPW S.A. podjął stosowną uchwałę, zgodnie z którą postanowił wznowić obrót akcjami oznaczonych kodem PLFLYPL00017 w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnet od dnia 18 listopada 2020 roku.

W załączeniu Emitent publikuje treść uchwały Zarządu Giełdy nr 889/2020.

Struktura akcjonariatu

Seria A
45%
Seria B
37%

Seria A

Seria B

Razem: Seria A + B

Udziały akcjonariuszy

Wszelkie prawa zastrzeżone © DAMF Inwestycja S.A.  |  Realizacja: Hedea.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia. Polityka plików cookies.