Zarząd Damf Inwestycje S.A. przekazuje w załączeniu skonsolidowany raport roczny za rok bilansowy 2016 wraz z Opinią i Raportem Biegłego Rewidenta z przebiegu i rezultatów badania sprawozdania finansowego.

Zarząd Damf Inwestycje S.A. przekazuje w załączeniu jednostkowy raport roczny za rok bilansowy 2016 wraz z Opinią i Raportem Biegłego Rewidenta z przebiegu i rezultatów badania sprawozdania finansowego.

Zarząd Spółki Damf Inwestycje S.A. „Emitent” z siedzibą w Warszawie przekazuje w załączeniu do publicznej wiadomości skonsolidowany raport okresowy za czwarty kwartał 2016 roku.

Zarząd Spółki Damf Inwestycje S.A. dawniej Fly.pl S.A. przekazuje niniejszym do publicznej wiadomości raport okresowy za III kwartał 2016 r.

Zarząd Spółki Damf Inwestycje S.A. dawniej Fly.pl S.A. przekazuje niniejszym do publicznej wiadomości raport okresowy za II kwartał 2016 r.

Struktura akcjonariatu

Seria A
45%
Seria B
37%

Seria A

Seria B

Razem: Seria A + B

Udziały akcjonariuszy

Wszelkie prawa zastrzeżone © DAMF Inwestycja S.A.  |  Realizacja: Hedea.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia. Polityka plików cookies.