Zarząd Spółki Damf Inwestycje S.A. z siedzibą we Płocku w załączeniu do niniejszego komunikatu przekazuje skorygowaną treść raportu okresowego za I kwartał 2020 roku wraz z protokołem zmian zawierających treść zmienionych fragmentów w brzmieniu przed i po dokonaniu zmian.

Zarząd Emitenta informuje jednocześnie, iż pierwotnie w/w raport okresowy przekazany został przez Emitenta w załączeniu do treści raportu EBI nr 6/2020 z dnia 28 kwietnia 2020 r.

Powodem przekazania korekty jest fakt, iż już po publikacji raportu okresowego za I kwartał 2020 r. Zarząd Emitenta podjął decyzję o utworzeniu odpisu aktualizującego na dzień 31.03.2020 roku na trudno ściągalne należności, co miało wpływ na dane zaprezentowane w pierwotnej wersji raportu.

Zarząd Emitenta zapewnia, iż zdarzenie ma charakter incydentalny oraz zobowiązuje się do prowadzenia dalszej sumiennej polityki informacyjnej.

Podstawa prawna: § 5 ust. 1 pkt 1) Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect".

Pliki do pobrania:

Struktura akcjonariatu

Seria A
45%
Seria B
37%

Seria A

Seria B

Razem: Seria A + B

Udziały akcjonariuszy

Wszelkie prawa zastrzeżone © DAMF Inwestycja S.A.  |  Realizacja: Hedea.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia. Polityka plików cookies.